Formularz zgłoszeniowy dla najemców

Masz pytania lub problem? Napisz do nas!


  O nas

  CENTRUM HANDLU HURTOWEGO MEDAX W GŁUCHOWIE

  Głuchów koło Łodzi, centrum Polski. Już od 25 lat prowadzony jest tutaj handel hurtowy odzieżą oraz galanterią. Znane i rozpoznawalne na arenie międzynarodowej polskie marki oraz zagraniczni producenci z Włoch, Francji, czy Turcji prezentują tutaj swój szeroki asortyment towarów. W Głuchowie kupią Państwo odzież, obuwie, bieliznę, kosmetyki, biżuterię oraz wiele innych artykułów.

  Ogromna powierzchnia centrum hurtowego Głuchów zawiera nowoczesne, klimatyzowane hale handlowe oraz sektory i alejki tradycyjnego bazaru. W każdej z nich znaleźć można niepowtarzalne towary najwyższej jakości, setki stanowisk handlowych, punkty gastronomiczne i miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i busów. Powierzchnia bazarów podzielona jest na rzędy, a każdy z nich na sektory. Taka organizacja przestrzeni umożliwia funkcjonowanie około 3000 stanowisk handlowych, w tym nowoczesnych boksów i dwóch klimatyzowanych hali hurtowych.

  Położenie w centrum Polski oraz dogodna infrastruktura sprawiają, że na rynek przyjeżdżają kupcy z całej Europy. Dla wystawców odzieży oferujemy niskie opłaty za stanowisko handlowe, a dla kupujących – ogromny wybór, konkurencyjne ceny i pełną rozmiarówkę!

  Głuchów pod Łodzią – stolica handlu hurtowego!

  NASZ FACEBOOK

  Jeśli polubisz nasz fanpage na Facebooku, będziesz mógł na bieżąco śledzić wydarzenia, konkursy, rabaty i wielkie obniżki cen, jakie co kilka miesięcy mają miejsce w naszym centrum.

  Przejdź na fanpage
  Centrum czynne w poniedziałki i piątki w godzinach 5.00-11.00. We wtorki, środy, czwartki, soboty i niedziele - nieczynne